Uzvara spēlē pret HK Prizma/IHS

12. septembrī “Optibet” hokeja līgas otrā spēle un otrā uzvara Liepājas Olimpiskais centrs ledus hallē spēlē pret HK Prizma/IHS komandu, rezultāts 7:4.

Pirmajā periodā pēc precīza Roberta Priževoita metiena pretinieki izvirzījās vadībā – 0:1. Mūsu atbildes reakcija sekoja uzreiz pēc 28 sekundēm, kad Egils Kalns guva vārtus un izlīdzināja rezultātu 1:1.

Pirmo periodu noslēdzām ar rezultātu 2:1, vārtu autors Bruno Zabis.

Otrajā periodā Mārtiņš Gipters ātri guva vārtus, rezultāts 3:1. Pēc tam sekoja precīzs metiens no Kārļa Ozoliņa puses – 4:1.

Perioda izsakaņā viesi izmantoja mūsu mazākumu, un Valters Apfelbaums guva HK Prizma/IHS otrus vārtus, noslēdzot otro periodu ar rezultātu 4:2.

Trešā perioda sākumā guvām vārtus jau pirmajās minūtēs, precīzs Kārlis Ozoliņš (5:2), neilgi pēc tam Bruno Zabis guva vārtus, rezultāts 6:2. Pretinieku komanda izmantoja mūsu mazākumu, gūstot vēl divus vārtus. Egils Kalns noslēdza spēli ar precīzu metienu gūstot vārtus, rezultāts 7:4.

“Brīžiem veiksme, brīžiem meistarība mazliet pietrūka. Mums šī bija pirmā spēle, tāpēc rezultāts likumsakarīgs, ” tā raksturo spēli HK Prizma/IHS galvenais treneris Ēriks Miļuns.

Savukārt Guntis Pujāts, HK Liepāja galvenais treneris saka: “Vārti bija ielaisti, esot mazākumā, mums jāstrādā, lai spēle būtu “tīrāka” un bez daudz noraidījumiem. Protams, man ir liels prieks par uzvaru!”