Amber Puck 2020 čempioni

AMBER PUCK turnīrs Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē noslēdzies, un esam ieguvuši Čempiona titulu. Turnīrs norisinājās trīs dienas starp četrām komandām: HK Liepāja, HK Zemgale/LLU, HS Rīga un HK Rīga.

Pirmajā dienā spēlējām pret HK Zemgale/LLU, un uzvara bija mūsu rokās ar rezultātu 5:3. Otrā diena bija izaicinājums, sacentāmies ar HS Rīga, kuri savu pirmo spēli arī aizvadīja ar uzvaru pret HK Rīga (4:1). Parādot spēlē pārākumu ar rezultātu 6:1, nodrošinājām sev turnīra 1. vietu. Turnīra pēdējā dienā komandas cīnījas par 2. vietu, kas, iespējams, ietekmēja mūsu pirmo un otro periodu spēlē pret HK Rīga, un tikai trešajā periodā ar veiksmīgu saspēli guvām pārākumu, noslēdzot spēli ar uzvaru 5:3.

“Jāsaka paldies rīkotājiem par ļoti labi organizētu turnīru. Spēcīgas komandas, nopietni pretinieki un sīvas cīņas. Mums šī bija lieliska iespēja saprast, ka divu mēnešu intensīvi treniņi atspoguļojas spēlēs un mēs esam gatavi sezonai. Ar pilnu pārliecību par saviem spēkiem,” saka Guntis Pujāts, HK Liepāja galvenais treneris.

Galveno balvu pasniedza Amber Puck aizsācējs un dibinātājs, SIA Ferax īpašnieks Andrejs Žukovs, kā arī HK Liepāja kluba prezidents, hokeja leģenda Mihails Vasiļjonoks un Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis.