Uzvara spēlē pret HK Dinaburga

Optibet hokeja līgas spēle pret HK Dinaburga komandu noslēgusies mums ar uzvaru, rezultāts 6:2.

Spēles pirmos vārtus gūst Rihards Ričards Fomins, kas pašam spēlētājam ir pirmie vārti sezonā. Pēc veiksmīgas Mārtiņa Giptera piespēles, Bruno Zabis iesit otros vārtus un noslēdzam 2. periodu ar rezultātu 2:0.

Otrā periodā ātri gūstam 3. vārtus, precīzs Raivo Freidenfelds. Romāns Ņekļudovs piespēlē Krtisteram Freibergam, kas rezultējas ar vārtu guvumu. (4:0) Veiksme nostājas mūsu pusē, pēc precīzas saspēles ar Bruno Zabi, Egils Kalns gūst 5. vārtus spēlē, noslēdzot 2. periodu ar rezultātu 5:0.

Trešais periods uzsākas veiksmīgāk pretiniekiem, gūstot vārtus jau perioda sākumā, precīzs Vadims Vabiščevičs. (5:1). Spēle kļūst agresīvāka un nākas piedzīvot vairākus noraidījumus abām komandām. Pretinieku komandai vēl viens veiksmīgs trāpījums pa vārtiem, rezultāts 5:2, vārtu autors Māris Ļeščovs. Spēlēs izskaņā Linards Mazurs-Mago, gūst vārtus un noslēdzam spēli ar rezultātu 6:2.