Trešā play-off spēlē un trešais zaudējums pret “HK Olimp/Venta 2002”

Turpinām Optibet Hokeja Liga izslēgšanas spēļu sēriju ar “HK Olimp/Venta 2002” komandu.
Spēles pirmajā periodā bija vērojama līdzvērtīga cīņa. Savas iespējas vairākumā izmantoja viesi un pēc teicamas Miķeļa Rēdliha piespēles, spēles rezultātu atklāja Sandis Mežaraups. (0:1).
Otrā periodā sīva cīņa turpinās un aizsargājot savus vārtus “HK Olimp/Venta 2002” saņem 5min. noraidījumu, uz noraidīto soliņu dodas Krists Apsītis. Mājiniekiem šo iespēju izdodas izmantot un rezultātu izlīdzina Klāvs Plānics. Spēle turpina uzņemt apgriezienus, pirmo reizi šajā izslēgšanas spēļu sērijā “HK Liepāja” komandai izdodas izvirzīties vadībā, vārtu autors Artūrs Mickevičs.
Trešajā periodā “HK Olimp/Venta 2002” atgriežas laukumā ar dubultu jaudu un jau pirmajā minūtē Kirils Galoha izlīdzina rezultātu (2:2) uzreiz pēc tam seko precīzs metiens no Miķeļa Rēdliha (2:3), “HK Olimp/Venta 2002” atgriežas vadībā. Miķelis Rēdlihs vēlreiz izmanto iespējas vairākumā un palielina vārtu pārsvaru, rezultāts 2:4. Spēles beigās mājinieki gūst vārtus, precīzs Romans Ņekļudovs. (3:4) “HK Liepāja” pieprasa pārtraukumu, kas nenes cerēto rezultātu. “HK Olimp/Venta 2002” gūst vārtus, precīzs Georgijs Pujacs un spēle noslēdzas ar rezultātu 3:5.