HK Olimp/Venta 2002 uzvara jau otro reizi OHL izslēgšanas spēlēs

Šodien mūsu otra pusfināla spēle Optibet Hokeja Liga pret “HK Olimp/Venta 2002”. Pirmā periodā bija vērojama sīva cīņa. Spēles rezultātu atkāj 10:12 minūtē Emīls Ezītis (0:1) Otrais periods iesākas ar ātru spēli un rezultātu dubulto Sandis Mežaraups (0:2). Neilgi pēc tam pretinieki gūst spēles 3. vārtus, precīzs Fedor Yarovinskii (0:3), atstājot mūs iedzinējos. Pēc precīzas Egila Kalna piespēles, Kārlis Ozoliņš gūst “HK Liepājas” pirmos vārtus spēle, rezultāts 1:3. Pretinieki veiksmīgi izmanto savas iespējas vairākumā, vārtu autors Kirils Galoha. (1:4)Līdzīgi kā otrā periodā arī trešā trešdaļa iesākas ar ātru hokeju, spēles 43:48 minūtē HK Olimp/Venta 2002 gūst vārtus, precīzs Georgijs Pujacs. (1:5) Pēc piecām ielaistām ripām, notiek vārtsargu maiņa un vārtus sargāt stājas Mārcis Glūzda. Līdz spēles beigām Glūzdam izdodas nosargāt “HK Liepāja” vārtus, bet tas nedod cerēto uzvaru. Jau otro reizi šonedēļ “HK Olimp/Venta 2002” komandai pārliecinošana uzvara 2:5.