Izšķiroša spēle OHL play-off pret “HK Olimp/Venta 2002”

Arī šī Optibet Hokeja Liga spēle mums bija izšķiroša pret HK Olimp/Venta 2002 komandu.
Pirmā periodā bija vērojam spraiga spēle. Spēles rezultātu atklāja mājinieki 10:30 minūtē, vārtu autors Sandis Grīnbergs. (0:1) Perioda beigās arī otri vārti pieder “HK Olimp/Venta 2002” komandai, precīzs Miķelis Rēdlihs. Rezultāts perioda beigās 0:2.
Otrā periodā “HK Liepāja” komanda paliek iedzinējos, tikai perioda beigās Linardam Mazuram-Mago izdodas samazināt vārtu pārsvaru, rezultāts 1:2.
Uzņēmuši tempu, “HK Liepāja” trešā periodā sākumā izlīdzina rezultātu 2:2, precīzs Arturs Salija. Spēles pamatlaika beigās Miķelis Rēdlihs raida ripu vārtos un izvirza “HK Olimp/Venta 2002” komandu vadībā. (2:3) Perioda izskaņā “HK Liepāja” samaina Māri Jučeru pret sesto spēlētaju laukumā, taču tukšos vārtus izmanto “HK Olimp/Venta 2002” komanda un spēli noslēdz ar uzvaru, rezultāts 2:4.
Normunda Sējēja komentārs: “Sezona beigusies, ir nedaudz skumji, ka tik ātri mums nācās beigt sezonu. Par visu sezonu kopumā varu teikt, ka gāja mums dažādi, bet komanda ir laba. Sezona nebija slikta, neskatoties uz to, ka ne visu laiku mums sanāca spēlēt pilnā sastāvā, ne tikai dēļ vīrusa, bet vairāk gan dēļ nopietnām traumām. Tas, ko es redzēju, ka čaļi atdevās cik varēja, mazliet pietrūka veiksmes. Mums arī pietrūka tāda izšķiroša līdera, kas to izšķirošo golu iemet. Jāiet uz priekšu un jāpaņem labākas mācības no šīs sezonas. Domājam labas domas un visiem priecīgas Lieldienas.”
Dalies