Piekāpāmies HK Mogo/LSPA

Spēles sākumā bija vērojama bezkompromisa cīņa. Iespējas bija abām komandām, labāk tās izmantoja HK mogo/LSPA, kad perioda pēdējās sekundēs gūst vārtus un Miks Lipsbergs izvirza vadībā HK mogo/LSPA.

Uz otro periodu devāmies laukumā kaujinieciski noskaņoti, lai atspēlētos, bet atstājot nepieskatītu pretinieku uzbrucēju, Elviss Kaimiņš izmanto savu iespēju un gūst vārtus. Otrā periodā esam iedzinējos, rezultāts 0:2.

Trešā periodā izdevās samazināt vārtu deficītu, pēc Bruno Zabja piespēles, Artūrs Mickevičs gūst mūsu pirmos vārtus, rezultāts 1:2. Turpinājumā mums nekas cits neatlika, kā spēlēt ar 6 laukuma spēlētājiem, lai censtos izlīdzināt spēles rezultātu. Cerot uz labāko, notika tieši pretējais, HK Mogo/LSPA spēlētājs Lauris Rancevs raida ripu mūsu tukšajos vārtos, rezultāts 1:3. Uzreiz pēc tam seko otrs uzbrukums un Kārlis Čukste gūst savas komandas 4. vārtus, piedzīvojam zaudējumu ar rezultātu 1:4.