Uzvara pret HK Prizma/IHS

Šodien uzņēmām viesus HK Prizma/IHS. Abas komandas Optibet Hokeja Līgā ir aizvadījušas 13 spēles. HK Liepāja vārtos debitēja Laurinas Lubys, kurš aizvadīja teicami spēli.

Pirmais periods iesākās ar aktīvu spēli no abām komandām, bet neskatoties uz to, pēc spēlētām 2 minūtēm un 57 sekundēm atklājām spēles rezultātu, precīzs Egils Kalns. (1:0) Turpinājumā laukumā bija redzama bezkompromisa cīņa, nepilnas 2 minūtes līdz perioda beigām, spējām vēlreiz ripu raidīt pretinieku vārtos, precīzs Mārtiņš Gipters, 2:0.

Otrā periodā turpinās spraiga cīņa laukumā. Viesiem neizdodas izmantot savas iespējas, jo teicami vārtos darbojas Laurinas Lubys. Otrā periodā 10 minūtē spējam izmantot vairākumu, kad pēc precīzām Mickeviča un Kalna piespēlēm, precīzs ir Bruno Zabis. Periods noslēdzas ar rezultātu 3:0.

Trešajā periodā neatstājam nekādas cerības viesiem, gūstam 3 bezatbildes vārtus, precīzi Linards Mazurs-Mago, Matīss Petrovics, un Ričards Rihards Fomins. Izcīnām sauso uzvaru ar rezutlātu 6:0 un nostiprināmies 2. vietā turnīra tabulā. Apsveicam Laurinas Lubys ar izcilo debiju un Matīsu Petrovicu ar pirmajiem vārtiem Optibet Hokeja Līgā.