Ar 6 vārtu pārsvaru uzvara spēlē pret HK Dinaburga

Šodien aizvadījām Optibet Hokeja Līgas izbraukuma spēli pret HK Dinaburga.
Spēles pirmos vārtus guva pretinieki, precīzs Deniss Berdņiks. Mazākumā mācējām sevi labi pierādīt. Spēles otros vārtus guva Artūrs Mickevičs, izlīdzinot rezultātu 1:1. Ilgi negaidot, Reinis Demiters gūst vārtus un mēs izvirzāmies vadībā, noslēdzot 1.periodu ar rezultātu 2:1.
2.periods izvērtās diezgan piesātināts notikumiem. Perioda pirmos vārtus, tiesneši lēma mums neieskaitīt. Sarūgtinājumu ātri vien izdevās aizmirst pēc Artūra Mickeviča 2 trāpīgiem metieniem, nokārtojot sev “hat-trick”, rezultāts 4:1. HK Dinaburga paliek iedzinējos, kas spēli padarīja spraigāku, neveiksmīga metiena rezultātā ripa ietriecas halles stiklā, dēļ kā tiek piešķirta tehniskā pauze. Spēlei turpinoties Egils Kalns gūst vārtus un noslēdzam 2.periodu ar 4 vārtu pārsvaru, rezultāts 5:1.
3.periodā jau pirmajā minūtē Bruno Zabis gūst vārtus, rezultāts 6:1. Spēles noslēguma Raivo Freidenfelds gūst vārtus un HK Dinaburga nākas piedzīvot zaudējuma rūgtumu ar 6 vārtu starpību, rezultāts 7:1.