Papildlaikā Nikolajs Jeļisējevs nodrošina HK Rīgas “Olimp” uzvaru

Šodien uzņēmām Optibet Hokeja Līga turnīra tabulas līderus HK Rīgas “Olimp”.
Pirmā periodā abas komandas vairāk darbojās viduszonā, ar grūtībām tikai izdodas izlauzties pretinieku laukuma pusē. Periodā otrā pusē Pirmos spēles vārtus gūst Kārlis Ozoliņš, noslēdzot periodu ar rezultātu 1:0.

2. perioda sākumā pretinieki nonāk mazākumā, kuru mums neizdodas izmantot. Spēle turpinās daudz asāka, ar vairākiem uzbrukumiem uz pretinieku vārtiem. Perioda izskaņā mūsu uzbrucējs Kārlis Ozoliņš saņem noraidījumu, ļaujot HK Rīgas “Olimp” spēlēt vairākumā, šo iespēju viņi nespēj izmantot un rezultāts paliek 1:0.

3. perioda sākumā mums nākas spēlēt mazākumā, uz noraidījuma soliņa dodas Raivo Freidenfelds un Egils Kalns. Pretiniekiem neizdodas otrā vairākuma izdevības izmantot un rezultāts joprojām paliek 1:0. Reinis Demiters saņem nākamo noraidījumu, kas mūs joprojām tur mazākumā, šoreiz pretiniekiem izdodas realizēt skaitlisko vairākumu un izlīdzina rezultātu 1:1, precīzs Emīls Ezītis. Perioda izskaņā spēle kļūst agresīvāka, kas rezultējas ar pretinieku noraidījumu, mums dodot iespēju spēlēt vairākumā, diemžēl neizdodas īstenot vairākumu. Periodu noslēdzam neizšķirti 1:1.

Cīnāmies līdz pēdējam, tikai spēles papildlaikā noskaidrojās uzvarētājs. Papildlaika 2:59 minūtē Nikolajs Jeļisējevs gūst uzvaras nesošos vārtus. Rezutlāts 1:2, HK Rīgas “Olimp” izcīna uzvaru. Paldies par spēli.