Ar 3 vārtu pārsvaru piekāpāmies HK Rīgas “Olimp”

Šodien aizvadījām izbraukuma spēli pret HK Rīgas “Olimp”. Abas komandas Optibet Hokeja Līgas tabulā atrodas augšgalā, ieņemot pirmo un otro vietu, tādēļ šīs dienas spēles cena bija ļoti augsta. Spēles likme bija redzama jau no 1.perioda sākuma, kad abas komandas vairāk domāja par savu vārtu drošību. Lai arī bīstamu momentu no abu komandu puses nebija daudz, labāk tos izmantoja mājinieki, kad precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs, ejot atpūtā 0:1.

2.periodā jau pašā sākumā Lauris Bajaruns dubulto HK Rīgas “Olimp” pārsvaru 0:2. Spēle palika agresīvāka, kas ļāva mums spēlēt vairākumā. Savas iespējas nespējām izmantot, kā arī pretinieku komandai vārtu vīrs bija īsts mūris.

3.periodā mums nekas cits neatlika, kā doties uz priekšu, bet auksta duša jau perioda pirmajā minūtē, atkal precīzs Nikolajs Jeļisejevs un rezultāts 0:3. Cenšamies piecelties no neveiksmīgā perioda sākuma, pēc brīža samazinām vārtu starpību, kad precīzs Kristers Freibergs 1:3. Turpinājumā, lai kā arī centāmies nespējām pārspēt pretinieku vārtsargu, vēl sliktāk, pretinieki guva savus ceturtos vārtus, Nikoljas Jeļisejevs nokārtojot sev hat trick.
Spēles gala rezultāts 1:4.