Liepājas Hokeja klubu trenēs Maksims Bogdanovs

Jaundibinātā hokeja kluba “Liepāja” vadītāji vakar paziņoja, ka par tā virslīgas komandas galveno treneri kļūs Maksims Bogdanovs. Jautājums par viņa asistentiem vēl esot atklāts, bet kluba pozīcija ir, ka būtu izcili, ja visu treneru štābu izdotos izveidot no Liepājas speciālistiem.

“Skaidrs, ka viņš ir perspektīvs . Mūsuprāt, viņam ir panākumi gan trenēšanā, gan tiesāšanā. Viņam ir jādod iespēja,” kluba lēmumu pamato viens no biedrības “Liepājas hokeja klubs” dibinātājiem Oskars Mors.

Maksims Bogdanovs ir 34 gadus vecs. Viņam ir gan spēlētāja pieredze, gan jau samērā ilga un sekmīga bērnu un jauniešu komandu trenera pieredze. M. Bogdanova audzēknis ir šosezon AHL sekmīgi spēlējošais Rūdolfs Balcers, un starp “Liepājas” jaunā galvenā trenera audzēkņiem ir vēl vairāki Liepājas jaunie hokejisti, kuri savu profesionālo karjeru būvē ārzemju komandās.

Jautāts par to cik liels uzticības kredīts ir dots Maksimam Bogdanovam, kuram nav pieredzes darbā ar pieaugušo komandām, cits jaunā kluba dibinātājs Andrejs Žukovs norāda – šis treneris ir labā ziņā slims ar hokeju un viņš nepārtraukti pilnveidojas. Klubs apzinās, ka trenerim Bogdanovam neiztikt bez kļūdām, zaudējumiem un neveiksmēm, bet par treneri ir labas atsauksmes no hokejistiem un jauno hokejistu vecākiem. Turklāt profesionālas komandas vadīšanas sākuma posmā trenerim ar savu autoritāti palīdzēšot jaunā kluba prezidents Mihails Vasiļnoks.

Iespējams, ka Maksimam Bogdanovam būs dota iespēja stažēties jūlijā Liepājā paredzētajā Rīgas “Dinamo” treniņnometnē.

Liepājā šogad norisināsies arī Kristera Gudļevska vārtsargu nometne, kurā Liepājas vārtsargiem dalība būšot bez maksas.

Tāpat Liepājā pirms septembrī startējošās Latvijas virslīgas sezonas ir paredzēts aizvadīt “Amber puck” turnīru profesionālajām komandām.

Lūgts komentēt lēmumu nepaturēt amatā līdzšinējo treneru korpusu – galveno treneri Igoru Ļebedevu un viņa asistentu Aleksandru Cicurski, kluba vadītāji saka: “Paldies viņiem par darbu, hokejs ir saglabāts neskatoties uz ārējiem apstākļiem, liels darbs ir paveikts. Pārmaiņas ir vajadzīgas. Pārmaiņas nekad nenotiek bez jebkādas kustības, citādi tā ir imitācija. No paša sākuma bija skaidrs, ka ir jāmaina treneru sastāvs. Tas zināmā mērā nāca no pašiem spēlētājiem. Kas var būt labāks par to, ka tagad ir jaunā treneru komanda? Mēs apzināmies, ka risks ir, bet domājam, ka tas attaisnosies.”

Autors: liepajniekiem.lv

Dalies