HK “Liepāja” sezonu uzsāks ar jaunu vadību un treneriem

Reorganizācija ir notikusi Liepājas hokejā. Jaunajā sezonā Latvijas Virslīgas čempionātā startēs HK “Liepāja”, kuras dibinātāji ir Oskars Mors un Andrejs Žukovs, prezidents, Latvijas hokeja leģenda Mihails Vasiļonoks. Hokeja kluba vadībā ir cilvēki gan ar pieredzi hokejā, gan uzņēmējdarbībā, kuru galvenais uzdevums ir turpināt jau tā stabilās hokeja tradīcijas Liepājā, portālam vēstīja HK “Liepāja” preses sekretāre Simona Laiveniece.

Preses konferencē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis atzina, ka pilsētas sporta vadība ir izvērtējusi aizvadīto sezonu, un jauno gribētu uzsākt sadarbībā ar jaunu klubu. Savukārt Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš akcentu lika uz faktu, ka jaunajiem hokejistiem, kuri sāk slidot 4-5 gadu vecumā, būs iespēja redzēt profesionālo sportu, būs uz ko tiekties, lai varam lepoties ar Liepājas audzēkņiem.

HK “Liepāja” dibinātājs Oskars Mors neslēpa: “Mēs domājam par Liepāju un bērniem, gribam bāzēt klubu uz Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem, nenoliedzot, ka sportā svarīgi ir panākumi. Spriežam par to, kāda treneru komanda dotu pilsētai vislielāko pienesumu, jo esam ieinteresēti hokejā attīstībā.”

Leģendārais hokeja vārtsargs Mihails Vasiļonoks, kurš klubā pilda prezidenta pienākumus, atcerējās laiku pirms divdesmit gadiem, kad hokejs Liepājā sākās tukšā vietā (tika likti pamati hokeja hallei), bet piecpadsmit SK “Liepājas metalurgs” darbības gados tika izveidota piramīda: “Pēdējos gados ir bijusi bedre starp komandu un LSSS, gribam atjaunot kontaktu. Cīnīsimies par saviem čaļiem!” Hokeja kluba dibinātājs Andrejs Žukovs rezumēja: “Priekšā ir liels darbs, un mēs apzināmies, ka nav nākotnes bez vēstures.”

Kluba vadībai ir skaidri mērķi, uzdevumi un ceļš, kā tos sasniegt. Lai uzlabotu treniņu procesu, tiek domāts par treneru sastāvu. Ir uzrunāti vairāki talantīgi treneri, kuri varētu savu pieredzi izmantot HK “Liepāja”. Sadarbība tiks veidota arī ar Liepājas Sporta spēļu skolas jaunajiem hokejistiem, lai nodrošinātu pēctecību un ļautu attīstīties jaunajiem sportistiem.

Vistuvākajā laikā būs zināms, kuriem treneriem tiks uzticēta komandas vadība nākošajā sezonā.

Dalies