Notiks treniņnometne gatavojoties jaunajai sezonai

Ar divu nedēļu treniņnometni gatavošanos jaunajai sezonai uzsāk HK “Liepāja”. No 14. līdz 25. maijam notiks sausie treniņi, kuros potenciālie komandas spēlētāji trenēs fizisko sagatavotību.

HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs saka: “Gribam noskaidrot potenciālo spēlētāju fizisko sagatavotību un, vadoties no tā, dot viņiem uzdevumus vasarai. Sezonas sākumā gribu redzēt fiziski labi sagatavotu komandu, lai ir laba bāze un tālāk jau varētu domāt par spēli. Treniņnometnē otrajā nedēļā piedalīsies arī jaunie spēlētāji – mēs varēsim redzēt viņu vājās puses, katram būs individuāla pieeja, lai katrs sezonas sākumā būtu stiprs.”

HK “Liepāja” prezidents Mihails Vasiļonoks stāsta, ka līgumus ar spēlētājiem, ar kuriem panākta vienošanās, varētu slēgt jūlijā: “Es biju klāt, kad hokejs Liepājā veidojās 15 gadu garumā – mēs bijām nonākuši tik tālu, ka komandu varam būvēt uz Liepājā sagatavotiem hokejistiem. Pamats ir, bet svarīgi, lai pēc pāris gadiem ir jaunie, kas iekļaujas komandā. Gribam pavērt viņiem ceļu. Tiem, kas grib spēlēt ārzemēs, ļaujam to darīt, jo tā ir pieredze. Pievērsīsim uzmanību arī mācībām un atbalstīsim hokejistu vēlmi studēt.”

Lēnām iezīmējas HK “Liepāja” plāni potenciālajām pārbaudes spēlēm vasarā, ledus treniņiem un augusta beigās jau tradicionāli notiekošajam turnīram “Amber Puck”.

Dalies