Ar 1 vārtu pārsvaru piekāpāmies HK Dinaburga

Šodien uzņēmam viesus HK Dinaburga.
Spēles 1.periodā abas komandas agresīvi uzsāka spēli, kā rezultātā sekoja vairāki noraidījumi no tiesnešu puses. Nevienai komandai neizdevās izmantot savas iespējas vairākumā, periods noslēdzas neizšķirts. (0:0)

Otrā periodā jau pēc spēlētām nedaudz vairāk kā 2 minūtēm precīzs bija Rihards Ričards Fomins. Prieks par gūtajiem vārtiem ir īss, pretinieki ātri atspēlējas un līdz perioda izskaņai palielina vārtu starpību līdz 1:3.

Trešā perioda sākumā Klāvs Plānics samazina vārtu starpību, rezultāts 2:3. Neskatoties uz aizvadītiem diviem periodiem, izskatās ka abas komandas nejūt nogurumu, turpinās agresīva cīņa par uzvaru. Tieši perioda vidū abas komandas apmainās vairākiem vārtu guvumiem: Sergej Melnikov (2:4), Māris Miezis (3:4), Artjoms Tretjakovs (3:5) un Raivo Freidenfelds (4:5).

Līdz uzvarai pietrūka tikai nedaudz, šoreiz jāsamierinās ar zaudējumu, rezultāts 4:5.