Ar 9 vārtu pārsvaru uzvaram HC Everest

1. spēle Baltijas hokeja līgā aizvadīta ar uzvaru. Pārspējām ar 9 vārtu pārsvaru HC EVEREST.

Mūsu galvenā trenera, Normunda Sējēja komentārs:
“Mums vakar bija iespēja paskatīties, kā spēlē mūsu šodienas pretinieku komanda. Sapratām, ka mēs esam pārāki. Šodienas galvenais uzdevums bija savu pieņemto teoriju pārvērst praksē. Mums tas lieliski izdevās, pirmajā periodā sametām daudz golus, labi kustējāmies, labi spēlējām un labi devām piespēles. Bija daži tehniskie brāķi, ledus arī nebija labā stāvoklī, bet mums izdevās pabeigt 1. periodu ar rezultātu 5:1.
Otrajā periodā spēli sabojājām ar liekiem asumiem,noraidījumiem. Spēlējām ne tā kā mēs spēlējam 1. periodā. Pārtraukumā pārrunājām un trešā periodā jau atkal bijām ierindā un novedām spēli līdz loģiskam iznākumam.
Tagad gatavojamies rītdienas spēlei pret HC Hockey Punks. Paldies.”