2:4 spēlē pret HK Olimp/Venta 2002

6.martā Optibet Hokeja Līga “HK Liepāja” uzņēma sīksto “HK Olimp/Venta 2002”, kas atrodas 2. vietā turnīra tabulā, bet liepājnieki šobrīd ieņem 3. vietu.
Liepājnieki uzvaras gadījumā nostiprinātos 3. vietā turnīru tabulā, bet zaudējums ļautu “HK Mogo/LSPA” pietuvoties vai pat apsteigtu liepājniekus.
1. periods iesākas ar aktīvu cīņu no abu komandu puses, bet veiksmīgāk to izmantoja viesi, kas 6. minūtē atklāj spēles rezultātu, precīzs Aleksandrs Jerofejevs. Perioda turpinājumā liepājnieki spēj rezultātu līdzsvarot, kad vārtus gūst Linards Mazurs-Mago, ejot atpūtā rezultāts 1:1.
2. periods iesākas ar aukstu dušu mājiniekiem, kad jau pēc spēlētām 22 sekundēm vārtus gūst pieredzējušais Miķelis Rēdlihs, turpinājumā laukumā aizvien dominē viesi, gūstot vēl divus beztabildes vārtus, noslēdzot 2. periodu ar rezultātu 1:4 par labu viesiem.
3. periodā liepājniekiem atkāpšanās ceļa nav, jādzenas pakaļ pretiniekam, lai vismaz pacenstos aizķerties līdz kādam punktam kopvērtējumā, 3. perioda pirmā daļa tiek aizvadīta bezkompromisa cīņā, kur abas komandas nežēlo ne sevi ne pretinieku. Tikai spēles 51. minūtē liepājnieki spēj samazināt rezultāta starpību, kad precīzs R.Freidenfelds, rezultāts 2:4. Turpinājumā liepājnieki, lai arī kā centās, bet nespēja atspēlēties un tiek piedzīvots zaudējums 2:4.