Pēcspēles metienu uzvara pret HK Dinaburga

Šodienas spēli pret HK Dinaburga uzsākām diezgan kaujinieciski noskaņoti, jau pirmajās minūtēs atklājām spēles rezultātu 1:0, precīzs Romāns Ņekļudovs.
Pēc sīvas cīņas perioda beigās pretinieki izlīdzina rezultātu 1:1, Ilja Olonov gūst vārtus, uz ko mēs atbildi parādā nepaliekam perioda pēdējā minūtē Raivo Freidenfelds izvirza mūs vadībā 2:1.
Spēles otrajā periodā abas komandas cīnījās par rezultātu izlīdzināšanu. Denis Beredņiks ātri gūst vārtus izlīdzinot rezultātu 2:2, uz ko Klāvs Plānics atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu izvirzot mūs vadībā 3:2.
Perioda beigās Ilya Olonov atkal izlīdzina rezultātu 3:3 uz ko Kārlis Ozoliņš reaģē ar precīzu metienu pa vārtiem noslēdzot periodu 4:3.
Trešajā periodā Ilya Olonov izpilda “Hat-trick” un izlīdzina spēles rezultātu 4:4. Neilgi pēc tam Linards Mazurs-Mago gūst vārtus, esam vadībā ar rezultātu 5:4.
Pretinieki piedzīvo vairākus noraidījumus, kas mums dod cerību palikt vadībā, taču Egor Egorov mūs pārsteidz pēdējās sekundēs un izlīdzina rezultātu 5:5.
Uzvarētājs noskaidrojas pēcspēles metienu sērijā , precīzs Kārlis Ozoliņš 6:5.