Papildlaikā piekāpjamies HK Olimp/Venta 2002 ar 2:3

Šodien savā laukumā uzņēmām “HK Olimp/Venta 2002” jau otro reizi šajā nogalē.
Pirmā periodā abas komandas sīvi cīnījās par uzvaru. Spēles rezultāts atklājās tikai perioda pēdējā minūtē, precīzs Romāns Ņekļudovs, 1:0.
Pēc pārtraukuma, turpinās cīņa par vārtu guvumu, tikai perioda beigās Klāvam Plānicam izdodas gūt vārtus 2:0, atstājot “HK Olimp/Venta 2002” iedzinējos.
Trešā periodā sākumā pretinieki ātri gūst savus spēles pirmos vārtus, precīzs Fedor Yarovinskii, 2:1. Spēles pēdējās minūtes izšķirs vai uzvaru gūst “HK Liepāja” vai uzvarētājs noskaidrosies papildlaikā. Perioda pēdējā minūtē, pretiniekiem izdodas izlīdzināt rezultātu 2:2, precīzs Lauris Bajaruns un uzvarētājs jānoskaidro papildlaikā. Papildlaikā Lauris Bajaruns turpina savu uzvaras gājienu un gūst vārtus nodrošinot “HK Olimp/Venta 2002” uzvaru ar rezultātu 2:3.