Top HK “Liepāja” komandas jaunās sezonas sastāvs

Gatavojoties gaidāmajai Virslīgas hokeja sezonai, sākusies un intensīvi noris Liepājas lauvu komplektācija un sarunas ar potenciālajiem spēlētājiem. Gaidāmas izmaiņas ne tikai Virslīgas komandas spēlētāju, bet arī treneru sastāvā.

“Princips pēc kā notiek jaunā komandas komplektācija ir saglabāt tās kodolu un dot iespēju spēlēt un augt profesionālajā virzienā arī jaunajiem, perspektīvajiem sportistiem, kuriem jaunā sezona būs lieliska iespēja gan pierādīt sevi, gan sagatavoties sportista karjerai nākotnē,’’ saka HK “Liepāja” kluba valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs Andrejs Žukovs. “Būs arī korekcijas treneru sastāvā, tādējādi, strādājot pie komandas sastāva pilnveides visos līmeņos un ejot uz labāku un produktīvāku rezultātu.”

2019./ 2020. gada sezonā turnīra rezultatīvāko spēlētāju augšgalā bija Liepājas pārstāvji Marks Kaļeiņikovas, Bruno Zabis un Māris Diļevka. HK “Liepāja” guva uzvaru 23 no 35 spēlēm un kopvērtējumā gūti 48 punkti un 4.vieta tabulā, tādējādi, parādot pretiniekiem, ka komanda ir cienīga spēlēt arī par godalgām, taču turnīrs tika pārtraukts sakarā ar vīrusa COVID-19 pandēmiju valstī, izslēgšanas spēlēm tā arī nesākoties.

Savukārt treneru štābam pērn pievienojās un komandu tandēmā ar kluba galveno treneri Maksimu Bogdanovu konsultēja pieredzējušie hokeja treneri Leonīds Beresņevs un Jūliuss Šuplers, sniedzot savu skatu no malas, priekšlikumus un kritiku. Arī nākotnē ir plānots piesaistīt un aicināt uz Liepāju pieredzējušus speciālistus treneru un spēlētāju profesionālā līmeņa celšanai.

Sekojiet līdzi, drīzumā pirmās ziņas par HK “Liepāja” 2020./2021. sezonas sastāvu!

 

Dalies