HK “Liepāja” komandas grožus turēs Guntis Pujāts

” Būs izmaiņas treneru sastāvā, tādējādi strādājot pie komandas sastāva pilnveides visos līmeņos un sasniedzot labāku un produktīvāku rezultātu,” tā uzsākot jaunās sezonas Virslīgas komandas komplektāciju ziņoja HK “Liepāja” kluba valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs Andrejs Žukovs.

“Treneru sastāvs ir nokomplektēts, un oficiāli varam paziņot, ka par 2020./ 2021. gada sezonas komandas galvenā trenera pienākumu izpildītāju iecelts pieredzējušais Guntis Pujāts, kuram asistēs Kārlis Liepiņš un vārtsargu treneris Reinis Repšs- abi ar Liepājas lauvām strādāja arī iepriekšējā sezonā.”

G.Pujāts ir gandarīts par sniegto iespēju un uzticību un ir apņēmības pilns pierādīt sevi arī Virslīgas hokejā. “Jaunais komandas sastāvs būs spēcīgs, un kopējiem spēkiem iesim uz labāko rezultātu, cīnīsimies par godalgām,“ saka treneris un ir noskaņots mērķtiecīgi.

G. Pujāts pērn veiksmīgi pārņēma Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) Liepājas pārstāvētās “LSSS/ HK Liepāja” komandas vadību. Treneris ar piecpadsmit gadu stāžu, un viņš ir arī 2018./ 2019. sezonas JAHL čempionu vienības “Venta 2002” galvenais treneris. Var lepoties arī ar tādiem sasniegumiem kā 1. vieta Latvijas meistarsacīkstēs hokejā 1. līgā un Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā U-18 grupā (2008), 3. vieta LBJMH U-10 grupā (2013), 2. vieta LBJMH U-20 grupā (2014), 3. vieta LBJMH U-16 grupā.

Komanda aktīvu treniņu procesu sāks 6. jūlijā, regulāri aizvadot gan ledus, gan sausos treniņus, savukārt augustā Liepājā norisināsies ikgadējais “Amber Puck”turnīrs, kur aicinām atbalstīt savējos un iesildāmies septembrī gaidāmajam Virslīgas sezonas sākumam.

Dalies