Pārliecinoša uzvara pret IHS Prizma

1. periodā spēles sākumā savu veiklību parādīja pretinieku komanda un pirmie vārti pieder Raivim Kurņiginam. Mums izdodas ātri atspēlēties un Raivo Freidenfelds izlīdzina rezultātu 1:1. Tālāk seko vēl divi vārtu guvumi, vārtu autori Māris Miezis (2:1) un Egils Kalns (3:1). IHS Prizma gūst savus otros vārtus, rezultāts (3:2). Izmantojam savas iespējas vairākumā, noslēdzot periodu ar vēl divu vārtu guvumu, rezultāts 5:2.

2. periodā sākumā vārtus gūst pretinieki, precīzs Kristaps Riekstiņš. (5:3). Otrā periodā spēle izvēršas agresīvāka, kam likumsakarīgi seko noraidījumi, vairāk gan pretinieku komandai. Perioda izskaņā Egils Kalns gūst vārtus, noslēdzot periodu ar rezultātu 6:3. 3.periodā mūsu uzvaras gājiens turpinās, jau perioda sākumā Klāvs Plānics gūst, rezultāts 7:3. Trešo periodu nospēlējam tīri bez noraidījumiem, perioda izskaņā Artūrs Mickevičs gūst spēles 8. vārtus, kas mums nodorošina uzvaru ar 5 punktu pārsvaru, rezultāts 8:3.