Ar trīs punktu pārsvaru piekāpjamies HK Zemgale/LLU komandai

Šodien aizvadījām spraigu mājas spēli Liepājas Olimpiskais centrs ledus hallē ar nopietniem pretiniekiem HK Zemgale/LLU.
1.periodā neskatoties uz HK Zemgale/LLU komandas vairākumu pirmajās spēles minūtēs, mums izdevās atvairīt raidītos metienus. Perioda otrajā pusē HK Zemgale/LLU nācās diezgan daudz laika pavadīt aizsardzībā, taču pēc veiksmīga metiena pa mūsu vārtiem HK Zemgale/LLU noslēdza periodu ar rezultātu 0:1.
2. perioda izskaņa bija baudāma spēle skatītājiem, kad komandas apmainījās vārtu guvumiem pēdējās sekundēs, noslēdzot periodu ar rezultātu 2:4.
3. periodā ātri gūstam vārtus, precīzs Linards Mazurs-Mago (3:4). Pretinieki nevilcinoties ar atbildi, nāk uzbrukumā un gūst vārtus (3:5). Pēc mūsu 4. vārtiem spēlē (Kristaps Nīmanis), pretinieki izmanto savas iespējas un gūst vēl 2 vārtus, noslēdzot spēli ar rezultātu 4:7.