Uzvara ar 6:2 pret HK Prizma/IHS

Šodien guvām uzvaru izbraukuma spēlē pret HK Prizma/IHS.
Spēles sākumā jau pirmajā minūtē guvām vārtus, precīzs Mārtiņš Gipters. Spēles otrus vārtus guva Matīss Petrovics, paliekam vadībā ar rezultātu 2:0.
Otrā periodā Linards Mazurs-Mago gūst vārtus, atstājot pretiniekus iedzinējos ar rezultātu 3:0. Pretiniekiem izdodas samazināt vārtu pārsvaru, gūstot savus pirmos vārtus spēlē, precīzs Juris Upītis. (3:1) Pēc precīza metiena Mark Kaleinikovas gūstam vārtus (4:1). Perioda pēdējā minūtē Kristers Bormanis mūs pārsteidz ar vārtu guvumu, noslēdzot periodu ar rezultātu 4:2.
Trešā periodā Mark Kaleinikovas jau pirmajās sekundēs gūst vārtus, atstājot pretiniekus vēl tālāk no uzvaras un spēles beigās Klāvs Plānics iesit mūsu komandas 6. vārtus, spēle beidzas ar pārliecinošu uzvaru, rezultāts 6:2.