Uzvara ar 5:1 pret Hokeja Skola “Rīga”

Šodien aizvadījām kārtējo Optibet Hokeja Līga spēli – uzņēmām savā laukumā Liepājas Olimpiskais centrs Hokeja Skola “Rīga” komandu.
Spēles rezultātu atklājām pirmā perioda 08:03 minūtē, vārtu autors “HK Liepāja” rezultatīvākais spēlētājs Raivo Freidenfelds (1:0).
Spraigā cīņā pretinieku komandai izdodas gūt vārtus, rezultātu izlīdzina Berts Dāniels Rudzītis (1:0). Vēl pirms doties pārtraukumā “HK Liepāja” gūst vārtus un izvirzas vadībā, precīzs Artūrs Mickevičs. (2:1).
Otrā periodā ātri gūstam vārtus, autors Raivo Freidenfelds, atstājot pretiniekus iedzinējos ar rezultātu 3:1. Šajā periodā “HS Rīga” komandai neizdodas nogādāt ripu līdz vārtiem. Perioda izskaņā Egils Kalns izcīna vārtu guvumu HK Liepājas komandai un periods noslēdzas ar rezultātu 4:1.
Trešā periodā komandas parāda daudz agresīvāku spēli savā starpā, kas izskaidro vairākus noraidījumus komandām. Arī šajā periodā “HS Rīga” komanda negūst vārtus, savukārt ar precīzu metienu Ričards Rihards Fomins gust vārtus un rezultāts 5:1 saglabājas līdz spēles beigām. “HS Rīga” komandai jāsamierinās ar zaudējumu.