Tiek pārtraukta HK «Liepāja» uzvaru sērija

2. februārī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, HK Liepāja uzņēma „Optibet” hokeja līgas līdervienību „Mogo” un pamatlaikā piedzīvoja zaudējumu ar 1:7, kas arī pārtrauca liepājnieku piecu uzvaru sēriju.

Spēles pirmo periodu komandas aizvadīja samērā vienlīdzīgi un lai gan HK “Liepāja” izveidoja vairākas iespjas uzbrukumā, tas nesekmējās panākumiem. Kā arī rezultātu izdevās atklāt tieši “Mogo” komandai. Līdz ar to pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:1viesulabā.

Otrā perioda pašā sākumā liepājnieki apliecināja, ka cīņa par trīs punktiem turpinās un Egils Kalns (#13) guva vārtus HK “Liepāja” labā pēc Valtera Freija (#19) piespēles, panākot 1:1. Tomēr rezultāts ilgi nesaglabājās neizšķirts un viesi guva savus otros vārtus. Lai arī otrā perioda laikā ne vienai no komandām neizdevās gūt vārtus, spēle aizvien saglabājās spraiga, jo abas komandas cīnijās par katru laukuma centimetru, par ko liecināja arī vairāki asumi starp spēlētājiem. Pēc otrā perioda HK “Liepāja” saglabājās iedzinējos ar minimālu vārtu starpību, 1:2.

Trešajā periodā HK “Mogo” izdevās “uzlaust” liepājnieku aizsardzību un 10 minūšu laikā guva četrus vārtus, kas lielā mērā izteica spēles tālāko gaitu. Lai arī HK “Liepāja” nepadevās un turpināja cīnīties līdz spēles noslēguma sirēnai, tomēr nācās atzīt viesu pārākumu ar gala rezultātu 1:7.

Dalies