Spraigā cīņā veiksme nostājas HK “Kurbads” pusē

“Optibet” hokeja līgā aizvadītais 15. februāra duelis Liepājā veiksmīgāks izvērtās HK “Kurbads” vienībai. Play-off cienīgā spēle noslēdzās ar rezultātu 3:4.

HK “Liepāja” pirmos gūtos vārtus svinēja pēc precīza ripas metiena Reiņa Demitera izpildījumā, pēc kā sekoja Marka Kaļeiņikova vārtu guvums,  divdesmit piektais OHL šosezon. Pirmais periods noslēdzās par labu mājiniekiem ar 2:1, savukārt, otrais periods noslēdzās ar rezultātu 2:3.

Nākamās kuplā skaitā sanākušo  liepājnieku ovācijas no tribīnēm  izskanēja sešas minūtes pirms spēles beigām, kad Mārim Diļevkam izdevās gūt vārtus, labojot esošo rezultātu uz 3:4, kas arī palika nemainīgs līdz spēles noslēgumam. Diļevkam spēlē arī precīza piespēle, savukārt, divas piespēles un divi punkti arī Bruno Zabim.

Kā pēc spēles atzina HK Liepāja galvenais treneris Maksims Bogdanovs: “Spēles otrajā periodā kļūdījāmies vairāk nekā pretinieks un pretinieks to izmantoja, bet spēli kopumā vērtējot, kustība, divcīņas – malači. Spēles beigās veiksme nebija mūsu pusē. Ejam tālāk, gatavojamies nākošajai spēlei.”

Šobrīd HK “Liepāja” ierindojas OHL līderu TOP3 ar 44 punktiem, un nākamo spēli aizvadīs Liepājā, 19. februārī, plkst. 19:30 pret HK “Dinaburga”.