Plus divi punkti spēlē pret HK “Prizma/IHS”

“Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta ietvaros HK “Liepāja” vienībai šodien, 29. februārī, izcīnīta uzvara pār HK “Prizma/IHS” ar rezultātu 4:2.

Spēles rezultāts tās astotajā minūtē tika atklāts mača labākā spēlētāja Māra Diļevkas izpildījumā, un trīs minūtes vēlāk, pēc Reiņa Demitera piespēles, Diļevkam otrie gūtie vārti un visā spēlē gūti trīs punkti (2+1). Pirmā trešdaļa tika noslēgta ar rezultātu 2:0.

Arī spēles otrajā trešdaļā veiksme bija HK “Liepāja” pusē, un pēc precīza Mārtiņa Oskara Freimaņa un Māra Mieža ripas raidījuma vārtos, trešdaļa tika noslēgta ar 4:0.

Nomainoties pretinieku vārtsargam spēles pēdējā trešdaļā, viesiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 4:2, bet uzvara Liepājai.

Spēlē ar diviem punktiem, precīzi piespēlējot, atzīmējās arī Reinis Demiters un Marks Kaļeiņikovas, kurš šobrīd ieņem turnīra rezultatīvākā spēlētāja godu, un pa vienam punktam Rihardam Ričardam Fominam un Martinam Lavrovam.

Komandai gūti vēl divi svarīgi punkti, tādējādi, HK “Liepāja” šobrīd atrodas vienā pozīcijā ar HK “Olimp”, pret ko arī nākamā spēle izbraukumā  5. martā plkst. 19:15.