Māris Jučers atgriežas Latvijā un pievienojas HK “Liepāja”

8. maijā HK “Liepāja” noslēdza līgumu ar pieredzējušo vārtsargu Māri Jučeru par pievienošanos klubam jaunajā sezonā.

Jučeram, kuram ir 31 gads, tā būs atgriešanās Liepājā, jo viņš savulaik vairākas sezonas spēlēja “Liepājas metalurgā”.

“Kādu laiku neesmu spēlējis mājās, gribējās šeit palikt un prieks, ka izdevās vienoties. Šeit es arī sāku savu karjeru,” tā par panākto vienošanos sacīja Māris Jučers.

“Mērķi klubam ir paši augstākie un cerams, ka kopā tos arī sasniegsim. Uzskatu, ka klubam ir lielas perspektīvas uz izaugsmi. Ir daudz jaunu, kā arī pieredzējušu spēlētāju, ir viss, lai sasniegtu uzstādītos mērķus,” tā par kluba mērķiem stāsta vārtsargs. Runājot par to vai būs viegli vai grūti sastrādāties arī ar jaunajiem un mazāk pieredzējušajiem spēlētājiem, M.Jučers ir pārliecināts, problēmu nebūs, “Ja visiem ir viens mērķis, tad nekas grūts tur nav. Galvenais ir spēlēt, trenēties un tiekties uz vienotu mērķi.”

Runājot par HK “Liepāja” galveno treneri Maksimu Bogdanovu, M.Jučers ir pārliecināts, ka viņš darīs visu, lai virzītu komandu pretī augstākajiem sasniegumiem. “Maksims ir jauns treneris, viņš pats grib daudz ko pierādīt, domāju, klubam tas ir ļoti svarīgi, ka ir liela motivācija tikt pie sasniegumiem. Domāju, ka motivācija trenerim netrūks līdz ar to, viss būs kārtībā.”

Lai gan HK “Liepāja” klubam ar jauno vadības sastāvu šī būs tikai otrā sezona, Māris Jučers sacīja, ka jau tagad ir sasniegts ļoti daudz un ir izveidots labs pamats, lai turpinātu darbu, “Tas ko komanda ir panākusi vienā sezonā ir vērtējams ļoti labi un pozitīvi, sākt no nulles ir ļoti grūti, viss tomēr tika veidots no jauna.”

HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs vārtsarga pievienošanos klubam vērtē ļoti pozitīvi, “Tagad mums vārtsargu līnijā būs pieredzējušais Māris Jučers un Kristaps Nazarovs, kurš labi sevi pierādīja pagājušajā sezonā. Prieks, ka Māris ir atgriezies dzimtajā pilsētā.”

Jučers pēdējos gadus spēlējis Kazahstānā, Polijā, Francijā un Alpu hokeja līgā, kur iepriekšējā sezonā pārstāvēja “Lustenau”. Latvietis piedalījās 21 mačā, kuru laikā vidēji ielaida 2,46 ripas un atvairīja 91,6% metienu.

Vēl laikā no 2011. līdz 2013.gadam Jučers bija Rīgas “Dinamo” vārtsargs, Kontinentālajā hokeja līgā piedaloties 38 spēlēs.

Savulaik Jučers regulāri tika iekļauts Latvijas izlases kandidātu sarakstos, turklāt viņš laukumā devies divos pasaules čempionātos.

 

Dalies