Izbraukumā laužam HK “Zemagle/LLU” uzvaras gājienu

Intriga līdz pat spēles pēdējām sekundēm! Ar 1 vārtu pārsvaru laužam HK “Zemgale/LLU” uzvaras gājienu.

Jau spēles 15. sekundē izvirzījāmies vadībā, kad Klāvs Plānics atguva ripu pie apmales, mērķtiecīgi devās uz vārtiem, un ripu vārtos dabūja Rihards Ričards Fomins (1:0). Pēc pāris minūtēm Māris Miezis panāca 2:0.

Otrā perioda vidū jau 3:0 mūsu labā panāca Artjoms Anosovs – bijušais Minskas “Dinamo” uzbrucējs HK “Zemgale/LLU” vārtu priekšā guva savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā.

Četrarpus minūtes vēlāk Jelgavnieki sāka atspēlēšanās misiju. Vispirms Artūrs Ozoliņš vairākuma sākumā pielaboja Mārtiņa Poreja metienu no zilās līnijas, bet sešas minūtes līdz pamatlaika beigām neizšķirtu izrāva Rinalds Rosinskis (3:3). Jau pēc 36 sekundēm Plānics vārtu priekšā ripu izspēlēja Fominam, lai izrautu uzvaru (4:3).

Vārti: Fomins 1:0, Miezis 2:0, Anosov 3:0, Ozoliņš 3:1, Ozoliņš 3:2, Rosinskis 3:3, Fomins 4:3