HK “Liepāja” sezonu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru

23. februārī, HK “Liepāja” aizvadīja savu pēdējo “Optibet” hokeja līgas spēli šajā sezonā, kurā ar pārliecinošu uzvaru pārspēja HS “Rīga”, 5:2.

Pirmajā periodā spēles rezultātu atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Voldemārs Maslovskis (#5), līdz ar to, trešdaļa noslēdzās ar 1:0.

Otrā perioda sākumā mājinieku komanda spēles rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1. Lāiepjniekus vadībā izvirzīja uzbrucējs Roberts Mamčics (#55), periodu noslēdzot ar 2:1.

Trešajā periodā liepājnieku labā vārtus guva Romāns Ņekļudovs (#36) panākot 3:1. Ceturtos vārtus HK “Liepāja” labā guva Aleksandrs Visockis (#8), bet piekto ripu pretinieku tukšos vārtos raidīja komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs (#17), tie bija simtie gūtie vārti šīs OHL sezonas laikā.

“Protams ir liels prieks, ka uzvarējām pēdējā spēlē un emocijas tagad ir tikai pozitīvas, jo šobrīd aizvadītas 12 spēles, kurās gūtas 9 uzvaras. Mums ir laba komanda, žēl ka neesam “play-off”,” tā pēc spēles pasātstīja HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs, piebilstot, ka tās grūtības kuras bija šajā sezonā, tās padara komandu tikai stiprāku.

“Paldies čaļiem, visam personālam, kluba vadībai un visiem, kuri mūs atbalstīja visas sezonas garumā. Mēs kā treneru komanda augam kopā ar spēlētājiem, un arī puiši paliek pieredzējušaki un stiprāki,” tā sacīja Bogdanovs piebilstot, ka beidzoties sezonai, darbs nebeidzās, jo daļa spēlētāji turpinās cīnīties Junioru attīstības hokeja līgā, daļa dosies uz 29. Pasaules ziemas universiādi, kura norisināsies Krasnojarskā, Krievijā. “Pēc tam jau sāksies darbs un treniņi gatavojoties jaunajai sezonai,” sacīja galvenais HK “Liepāja” treneris Maksims Bogdanovs.

Dalies