“Amber Puck” patroni – Miks Indrašis un Mihails Vasiļonoks

Kā katru gadu, arī šogad hokeja turnīram “Amber Puck” ir savi patroni. Tie ir pieredzējuši hokejisti, kuriem līdzināties vēlas katrs, kurš ir saistīts ar šo sporta veidu. Šogad būt par turnīra patroniem tā organizētājs Andrejs Žukovs ir aicinājis hokejistu Miku Indraši, kurš savu karjeru ir sācis Liepājā jauniešu komandā, ir Latvijas izlases spēlētājs, bet jaunajā sezonā būs KHL līgas Maskavas “Dinamo” komandā un bijušo vārtsargu, HK “Liepāja” prezidentu Mihailu Vasiļonoku.

Miks Indrašis: “Piedāvājumam kļūt par “Amber Puck” turnīra patronu neatteicu, jo pazīstu liepājnieku trenerus un puišus, kas te spēlē. Hokejā, vismaz man, galvenās ir emocijas, ko iegūsti no spēles. Jā, treniņu process nav tas vieglākais, bet viss kaifs parādās spēlē. Novēlu jaunajiem hokejistiem neatlaidību, lai varētu turpināt arī tad, ja viss vēl nesanāk, viss nāks ar pieredzi, amatieriem – izbaudīt hokeju, jo viņi to dara prieka pēc, bet PRO komandām – tiekties uz mērķi, jo viņi ir profesionāļi. Te galvenais ir sasniegt mērķi, kas nolikts sezonai.”

Leģendārais vārtsargs Mihails Vasiļonoks: “Ar šo turnīru esmu saistīts jau otro gadu. Man patīk doma vasaras beigās rīkot plašu turnīru visa vecuma spēlētājiem. Turklāt tas ir labi meistarkomandai pirms sezonas nospēlēt ne tikai atsevišķas draudzības spēles, bet turnīru. Tas ir labs sagatavošanās posms.”

Hokeja turnīrs “Amber Puck” startēs jau nākošajā nedēļas nogalē – 17. augustā.

Dalies