Jūlijā gatavoties sezonai uzsāks HK “Liepāja”

LOC Ledus hallē divas nedēļas notika un nupat kā ir noslēgusies hokeja nometne “Liepaja Hockey”, kurā pirmssezonas laikā trenēties bija iespēja visu vecumu hokejistiem. Liepājā tāda tiek rīkota pirmo reizi, tajā trenējās arī profesionāļi, tai skaitā potenciālie HK “Liepāja” spēlētāji.

Treniņnometni vadīja HK “Liepāja” treneri Maksims Bogdanovs, Nikolajs Siļčonoks un vārtsargu treneris Reinis Repšs. Maksims Bogdanovs skaidro: “Nometnē bija iespēja piedalīties visiem, kam bija vēlēšanās to darīt. Mūsu dalībnieku ģeogrāfija bija plaša – Krievija, Lietuva, Francija, Vācija… Strādāt bija baudījums mums visiem, jo pēc pārtraukuma esam noilgojušies pēc hokeja. Nav atšķirības, kāda vecuma ir sportisti, nometnē visi ir vienādi – gan KHL līgas spēlētāji, gan jaunie sportisti. Liepājā ir radīta ideāla infrastruktūra, lai šeit varētu notikt gan dažāda līmeņa sacensības, gan treniņnometnes.”

Jūlija vidū treniņus uzsāks HK “Liepāja” hokejisti, kad pilnā sparā notiks gan līgumu slēgšana un komandas veidošana, gan gatavošanās sezonai. Pagaidām sezonai gatavojas treneru sastāvs.

Dalies