Sezona ir izvērtēta

05.04.2017

Trešdien, 5. aprīlī, dienā, kad HK „Liepāja” noliek savas čempionu pilnvaras, notika kluba preses konference, kurā tika izvērtēta aizvadītā sezona.
HK „Liepāja” valdes loceklis Arturs Košeļevs; „Šī ir mūsu trešā sezona, un mēs ieņemam ceturto vietu. Minimālais plāns bija iekļūt trijniekā. Tiesa gan sezonas sākumā mēs nezinājām, ka nebūs jāspēlē par trešo vietu, un īstā cīņa mums būs ar pirmo vietu ieguvējiem. Neslēpšu, ka cerējām, ka tiksim tālāk. Izslēgšanas spēles nebija vieglas ne ar HS „Rīga”, ne HK „Mogo”. Acīmredzot HK „Mogo” bija labāki un bija pelnījuši būt finālā. Liepājas puikas ir malači, neatkarīgi no ieņemtās vietas ir jāsaka paldies! Nepārmetu treneriem, jo viņi prot savu darbu. Iespējams, čempionu slogs mazliet traucēja, jutām arī, ka Zabis ir aizgājis. Paldies jāsaka visiem, kas sezonas laikā mums ir palīdzējuši – Liepājas pilsētas domei, Optibet, „Dinamo”, Liepājas domes Sporta pārvaldei, Olimpiskajam centram, kurš nodrošināja mūsu infrastruktūru, viesnīcai „Līva”, „Ferax”, “Venden”, “Amrita”, “Eurorisk” apdrošināšanai, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam Edvīnam Nīmanim, transporta pakalpojumu sniedzējiem „Ap Sauli” un „Duets”, un vislielākais paldies komandai un līdzjutējiem!”
HK „Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs: „Trīs gadu laikā esam paveikuši daudz, bet šīs sezonas mērķi neizpildījām. Tikām pārbaudīti starptautiskā līmenī Kontinentālā kausa sacensībās Spānijā. Tā bija laba pieredze. Pēc tam sākās traumas un kritums sniegumā. Zaudējām daudz punktu, bet, tuvojoties piektajam aplim, uzlabojām spēles kvalitāti. Mūsu spēlētāji bija gan klubu izlases sastāvā, gan studentu universiādē, gan „Dinamo” sastāvā. Turklāt mums ir tendence dot iespēju arī jaunajiem spēlētājiem.”
HK „Liepāja” treneris Aleksandrs Cicurskis: „Pirmkārt, mēs nespēlējam sev, bet skatītājiem, un mēs visiem ieliekam skatīju skaita ziņā, tātad izpildām sociālo uzdevumu. Otrkārt, mums ir unikāla komanda, kur pamatā spēlē vietējie hokejisti. Mēs dodam produkciju, mūsu hokejisti ir pieprasīti hokeja tirgū, bet Koziolam ir jāuzdod jautājums, kāpēc mūsu spēlētāji netiek uzaicināti uz Latvijas izlases koptreniņiem. Šajā sezonā, salīdzinot ar iepriekšējo, mums ir par četrām uzvarām mazāk, kaut gan esam iemetuši vairāk ripu nekā iepriekš, spēlējam tomēr uzbrūkošu hokeju. Sezonas vidū mums bija 7-8 traumas, kas izsita spēlētājus uz vismaz diviem mēnešiem. Vai citi klubi ar šādiem zaudējumiem būtu cīnītāji? Rezultāta starpība izslēgšanas spēlēs pret HK „Mogo” liecina, ka mēs nebijām daudz sliktāki, HS „Rīga” ir U-18 izlases pamatā. Mums pietrūka tās četras uzvaras un Zabis.”
Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš: „Treneri ir ieguldījuši zināšanas un intelektu, lai komanda darbotos. Mūsu uzdevums ir vērsts, lai radītu komandu ar augstu profesionālo līmeni, kur iesaistīt jaunos hokejistus. Ne medaļu spīdumā ir mūsu darbs, bet sagatavotos hokejistos, un mūsu darbs ir izdarīts godam. Izdarīsim secinājumus un medaļas neizpaliks. Vajadzīga pieredzes un jaunības kombinācija un komandas ķīmija. Ir jāsaliek prioritātes, vadoties no resursiem. Līmenis ir audzis visām līgas komandām, un ar to ir jārēķinās.”
Kā piebilda Arturs Košeļevs: „Daudzi Latvijā ir izgājuši „Liepājas metalurgs” skolu, to nevar nenovērtēt. Liepāja izaudzina labus spēlētājus, viņi aiziet un pagriežas pret mums. Tāda ir dzīve.”
Pagaidām HK „Liepāja” vadība konkrētas nākotnes aprises neiezīmē, sakot, ka nākamajā sezonā visu turpināsim, bet lielāka skaidrība par konkrētiem plāniem varētu būt vēlāk.

Seko facebook.com/HKLiepaja

SEKO twitter.com/hkliepaja