Pusfināla sērijā 1:1

16.03.2017

Pusfinālā izbraukumā ir aizvadītas pirmās divas spēles, kur pirmajā sīvā cīņā piekāpāmies ar rezultātu 1:2 (0:1; 0:1; 1:0). Pretinieks divos periodos atzīmējas ar vārtu guvumiem, savukārt liepājnieki pirmos vārtus gūst tikai spēles 56 minūtē, kad Kārlis Ozoliņš (Grīnbergs) realizē vairākumu – 1:2. Atspēlēties vairs neizdodas. Vārtos Vadims Miščuks, bet disciplinārsodu nopelna Dmitrijs Korņilovs.
Otrā spēle aizrit līdzvērtīgā cīņā, kur visas spēles garumā neviena no komandām vārtus negūst un pamatlaiks beidzas ar rezultātu 0:0. Papildlaikā rezultātu noformē Egils Kalns (Kondrats, Freibergs), kurš, komandai spēlējot vairākumā, papildlaika pirmās minūtes beigās panāk 1:0. „Sauso” spēli aizvada Vadims Miščuks.
Šobrīd sērijā valda līdzsvars – 1:1, nākošā abu komandu tikšanās notiks 18. un 19. martā pulksten 17.00 Liepājā.