Uzvara mūs ieved pusfinālā

13.03.2017

Sestdien, 11. martā, notika piektā ceturtdaļfināla spēle pret HS „Rīga”, kurā liepājnieki pārliecinoši vinnēja ar rezultātu 5:1 (1:1; 2:0; 2:0). Sērijā 3:2.
Pirmais periods aizritēja rezultāta ziņā līdzīgi – pirmos vārtus vairākumā guva Egils Kalns (Tūbelis, Diļevka), bet pretinieks drīz vien izlīdzina – 1:1.
Otrajā periodā vārtus gūst Kārlis Ozoliņš (Lavrovs) un Kristers Freibergs (Tūbelis, Diļevka) izmanto lielo vairākumu– 3:1.
Trešajā periodā turpinām iet uz priekšu – vārtus perioda pirmajās sekundēs vēlreiz gūst Egils Kalns (Diļevka) – 4:1, bet vēl pēc nepilnām divām minūtēm rezultātu nostiprina Leonards Rimjāns (Korņilovs, Žučkovs) – 5:1. Tuvojoties spēles izskaņai abas komandas pagūst saņemt noraidījumus par rupjībām. HK „Liepāja” vārtos Vadims Miščuks.
Līdz ar to HK „Liepāja” ir iekļuvusi pusfinālā, kurā tiksies ar čempionāta līderi HK „Mogo”. Pirmās divas spēles notiks pretinieka laukumā – 14. un 15. martā pulksten 19.15, bet 18. martā pulksten 17.00 pusfināla trešā spēle notiks Liepājā.