„Hat-trick” Diļevkam

09.03.2017

Trešdien, 8. martā, Rīgā HK „Liepāja” aizvadīja trešo spēli ceturtdaļfinālā pret HS „Rīga”, kurā svinēja uzvaru ar rezultātu 6:4 (1:2; 3:2; 2;0). Rezultāts sērijā 2:1.
Ar trīs vārtu guvumiem spēlē atzīmējās Māris Diļevka. Kaut gan pirmajā pārtraukumā aizgājām esot iedzinējos – 1:2, bet otrajā – ar neizšķirtu rezultātu – 4:4 (neilgi pirms perioda beigām rezultātu izlīdzina Raimonds Tūbelis).
Liepājnieku uzvaras gājiens sākas tikai spēles noslēdzošajā periodā, kad Valters Freijs un Imants Ļeščovs gūst divus bezatbildes vārtus, ļaujot spēli pabeigt ar rezultātu 6:4.
Ceturtā abu komandu tikšanās notiks 9. martā pulksten 19.00 Rīgā, un pie labvēlīga rezultāta sērijā līdz trim uzvarām HK „Liepāja” tā var būt arī sērijā pēdējā.