Ceturdaļfināla sērijā 1:1

06.03.2017

Otrā tikšanas ceturtdaļfinālā starp HK „Liepāja” un HS „Rīga” aizritēja saspringtā gaisotnē, neatklājot rezultātu līdz pat trešā perioda otrajai pusei 1:2 (0:0; 0:0; 1:1; 0:1). Pirmie vārti spēlē tika gūti jau tuvojoties tās izskaņai. Spēles 53. minūtē rezultātu atklāj pretinieks – 0:1, un tikai 38 sekundes līdz spēles pamatlaika beigām izlīdzina Kārlis Ozoliņš (Grīnbergs, Lavrovs) – 1:1.
Neizšķirts rezultāts noved līdz 10 minūšu papildlaikam, kurā nepilnu trīs minūšu laikā savu izdevību garām nepalaiž HS „Rīga” – 1:2.
Komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs: „Šodien izšķirošais mūsu izpildījumā bija metienu realizācija (metienu attiecība 35-25). Augstumos bija pretinieku vārtsargs. Svarīga bija spēle nevienādos sastāvos, sasprindzinājums bija līdz spēles pēdējai minūtei. Abām komandām bija vēlme nepiekāpties.”
Rezultāts sērijā 1:1. Nākošā abu komandu tikšanās notiks 8. martā pretinieka laukumā.