Vārtu guvumi 3. periodā

17.02.2017

HK „Liepāja” aizvadīja vienu no pēdējām mājas spēlēm regulārajā čempionātā, uzņemot HS „Rīga”, uz uzvarot ar rezultātu 3:1 (0:0; 0:0; 3:1).
Spraigajā spēlē rezultāts tika atklāts tikai 43. minūtē, kad liepājnieku labā vārtus gūst Kārlis Liepiņš (Rimjāns, Žučkovs) – 1:0. Vēl pēc piecdesmit sekundēm rezultāta starpību palielina Māris Miezis (Ļeščovs, Freijs) – 2:0. Pretinieks gan samazina vārtu starpību līdz minimumam – 2:1.
Spēles pēdējās minūtes līdz ar to kļūst spraigas – HK „Liepāja” paliek mazākumā, HS „Rīga” noņem vārtsargu un izmanto sesto laukuma spēlētāju. Tas noslēdzas ar Valtera Freija raidīto ripu tukšos vārtos un liepājnieku uzvaru ar rezultātu 3:1.
Komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs stāsta: „Mani neapmierināja ne spēles gaita, ne saturs. Nebija ne svaiguma, ne jaudas! Bija daudz kļūdu no abām pusēm, pretiniekam bija viegli lasīt mūsu izspēles. Trešajā periodā īsā laikā izdevās gūt vārtus, zaudētie vārti – komunikācijas trūkums vārtu priekšā.”
Nākošo spēli HK „Liepāja” aizvadīs svētdien, 19. februārī, pulksten 17.00 pret šo pašu pretinieku – HS „Rīga”.