Piektais zaudējums “Kurbadam”

30.01.2017

Sestdien HK „Liepāja” savā laukumā uzņēma HK „Kurbads” un jau piekto reizi šajā sezonā piekāpās ar rezultātu 2:6 (1:2; 0:2; 1:2).
Spēles sākumā divus vārtus gūst HK „Kurbads”, un tikai pirmā perioda pēdējā minūtē Arturs Logunovs (Liepiņš, Rimjāns) samazina rezultāta starpību – 1:2. Otrajā periodā liepājnieki līdz vārtu guvumam netiek, taču pretinieks gan divreiz pārspēj Tomu Konrādu – 1:4.
Trešā perioda sākumā tablo rāda jau 1:5, un tikai spēles 50. minūtē Egils Kalns (Štelmahers, Nazarovs) panāk 2:5. Līdz spēles beigām pretinieks vēlreiz pamanās gūt vārtus, un spēle noslēdzas ar 2:6 – atzīstam HK „Kurbads” pārākumu.
HK „Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs: „Diemžēl visās piecās sezonās spēlēs neizdevās apspēlēt šo pretinieku. Pirms spēles uzsvērām, ko ievērot, ko nepieļaut, ne viss izdevās. Noteicošais – šajā spēlē nestrādāja vairākums!”
Sestdien, 11. februārī, pulksten 17.00 savā laukumā HK „Liepāja” uzņems HK „Mogo”.